Radi by sme Vás informovali, že sme na obecnej stránke urobili úpravy, ktoré zjednodušia vyhľadávanie zverejňovaných dokumentov. Dokumenty sú teraz zobrazované v tabuľke, ktorá je podobná bežnému prehliadaču súborov vo Vašom počítači. Sú usporiadané do priečinkov podľa typu dokumentu a následne podľa roka, v ktorom boli zverejnené. Navigácia v tabuľke je intuitívna.

V hornej časti je zobrazené kde sa nachádzate, pričom top level je základný pohľad. V tabuľke vidíme dokumenty, ktoré sú zoradené buď podľa názvu, alebo podľa času zverejnenia. Okrem toho vidíme v tabuľke aj veľkosti súborov. Po kliknutí na názov súboru sa nám súbor, resp. dokument stiahne do počítača, kde si ho môžeme nahliadnuť. Dokumenty budú dopĺňané priebežne a bez upozornenia.

Okrem toho pribudli tlačivá - žiadosti pre občanov, ktoré si môžete stiahnuť, v pokoji doma vypísať, vytlačiť a následne podať na obecnom úrade.

Veríme, že sa Vám toto vylepšenie bude páčiť a pozitívne prispeje k záujmu našich občanov o veci verejné.


Ku skvalitneniu našich služieb využívame súbory cookies. Používaním týchto stránok nám automaticky dávate súhlas na ich použitie.

https://www.traditionrolex.com/3

https://www.traditionrolex.com/3

https://www.traditionrolex.com/3